Një person ka njoftuar se vajza e saj nën ndikimin e alkoolit ka kanosur anëtaret e familjes dhe personat e tjerë.

Rasti ka ndodhur të premten rreth orës 11:55, në Prishtinë.

Sipas raportit të policisë, me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti kurse e dyshuara pasi ishte nën ndikimin e alkoolit dërgohet për tretman mjekësor në Repartin e Psikiatrisë. /Telegrafi/