Georginio Wijnaldum

Georginio Wijnaldum

Mesfushori nga Holanda ka lindur më 11 nëntor 1990. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Feyenoord, PSV dhe Newcastle United.

48 Artikuj
LAJMET NGA "Georginio Wijnaldum"